Głównej zawartości

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stargardzie Szczecińskim, ul. Warszawska 9a, 73-110 Stargard Szczeciński, tel. 91 578-45-83, fax. 91 577-00-01, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawę materiałów biurowych zgodnie ze specyfikacją z załącznika.

W ZWIĄZKU Z BŁĘDAMI W  KOLUMNIE "Razem" W PLIKU "formularz_ofertowy_matbiur13.doc" W ZAŁĄCZNIKACH UDOSTĘPNIAMY POPRAWIONY PLIK!!. W PLIKU "formularz_mat.biurowe.xls" ORAZ "podzial_na_dzialy.pdf" ŁĄCZNE ILOŚCI POSZCZEGÓLNYCH POZYCJI SĄ PRAWIDŁOWE.

JEDNOCZEŚNIE W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM PRZEDŁUŻAMY TERMIN SKŁADANIA OFERT DO DNIA 22 PAŹDZIERNIKA 2013R. CELEM UMOŻLIWIENIA DOKONANIA STOSOWNYCH POPRAWEK W FORMULARZACH OFERTOWYCH.

INFORMUJEMY, ŻE ZAMAWIAJĄCY W PRZYPADKU ZŁOŻENIA OFERTY NA STARYM (BŁĘDNYM) FORMULARZU OFERTOWYM - PRZELICZY WARTOŚĆ OFERTY ZGODNIE Z PRAWIDŁOWYMI ILOŚCIAMI STOSUJĄC PRZEDŁOŻONE PRZEZ WYKONAWCĘ CENY JEDNOSTKOWE ORAZ NIEZWŁOCZNIE POINFORMUJE O TYM FAKCIE OFERENTA.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stargardzie Szczecińskim, ul. Warszawska 9a, 73-110 Stargard Szczeciński, tel. 91 578-45-83, fax. 91 577-00-01, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zaprasza do złożenia oferty cenowej na: dostawę narzędzi i środków czystości wg zestawienia stanowiącego  załącznik do zapytania.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stargardzie Szczecińskim informuję, iż w wyniku przeprowadzonego rozeznania rynku w formie zapytania cenowego na skład, wydruk i dostawę druków dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej wybrano ofertę Wykonawcy:
The ChallenegeGroup A.J. Molscy Sp.j. ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa, oferującego wykonanie całości przedmiotu zamówienia za kwotę 3047,20 zł brutto.